lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Aizvadīta trešā koučinga sesija projektā „Migrant women inclusion through art coaching”

Ievietots: 19.05.2021

Vakar, 2021.gada 19.maijā, norisinājās trešā koučinga sesija projektā „Migrant women inclusion through art coaching”. Sesijas ar nosaukumu “SMART” ietvaros dalībnieces trenējās izvirzīt mērķus, kuri būtu skaidri definēti, izmērāmi, reāli un sasniedzami, klientam atbilstoši un limitēti konkrētā laika dimensijā. Šāda prakse palīdzēs izvairīties no sekām, kas rodas izvirzot nepareizus mērķus, kā rezultātā tie netiek sasniegti, pamesti pusceļā, radot frustrāciju un bezspēcības sajūtu. Sesijas laikā sievietes darbojās arī radoši, ar zīmuļu un krītiņu palīdzību izliekot uz papīra savas domas un emocijas tēmas ietvaros.

Kā atzina pašas dalībnieces, sesijas laikā iegūtās zināšanas un treniņš, izpildot uzdevumus un atbildot uz kouča jautājumiem, palīdzēja novērtēt savus jau uzsāktos mērķus, viesa skaidrību tajā, kāpēc neizdodas sasniegt vēlamos rezultātus.

Projektu īsteno partneri no “Social-educational initiatives centre Plus” un Pieaugušo izglītības centra “BITE” (Lietuva), “Patvērums “Drošā māja”” (Latvija) un “IGITEGO” (Zviedrija). Projekta ilgums no 01.10.2019. -30.08.2021. Projekts tiek finansēts ar programmas NORDPLUS atbalstu. Projekta „Migrant women inclusion through art coaching (WIMTAC)”, līguma Nr. NPAD-2019/10149.