lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

PMIC “Mucenieki” svinēja mācību noslēgumu un Lieldienas

Ievietots: 09.04.2024

Šī gada 27. martā projekta “Latvija – valsts pie Baltijas jūras!” darbinieki un brīvprātīgie sadarbībā ar vienmēr aktīvo Lieldienu zaķi uz svinībām aicināja PMIC “Mucenieki” iemītniekus. Šis bija krāšņs noslēguma pasākums pirmajām grupām, kas veiksmīgi apguvušas ievadkursu par dzīvi Latvijā.

Visi kopā mācījās krāsot olas dažādās tehnikās:  gan košās, spilgtās krāsās, gan tradicionālajā sīpolu mizu brūnumā. Radošā procesa rezultāti priecēja lielus un mazus!

Svētku dalībnieki klausījās tautasdziesmas par pavasari un Lieldienām.  Savukārt dejās ne tikai nolūkojās – ikviens varēja piedalīties, dejojot vai muzicējot uz etnogrāfiskiem instrumentiem! Paldies Ernestam Spīčam un etnogrāfiskajai kopai, kas iesaistīja klātesošos. Visi piedzīvoja, ka latviskums mēdz būt dzirkstošs, jautrs, ekstraverts!

Paldies arī Ropažu novada Mucenieku multifunkcionālajam centram par sirsnīgo uzņemšanu un atbalstu pasākuma norisē!

Projekts “Latvija – valsts pie Baltijas jūras!”  tiek īstenots ar Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda 2021.–2027. gada perioda atbalstu, granta līguma nr. PMIF/13.3./2023/1/04. Kopējais projekta finansējums ir 302 765,06 eiro, ko veido Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda finansējums 227 073,79 eiro un Latvijas  valsts budžeta finansējums 75 691,27 eiro.

Pirmo grupu noslēguma pasākums projektā “Latvija – valsts pie Baltijas jūras!”