lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Projekta „Migrant women inclusion through art coaching” ietvaros aicinām pietikties koučinga sesijām sievietes - trešo valstu pilsones, kas pārvalda krievu valodu

Ievietots: 26.04.2021

  

Projekta „Migrant women inclusion through art coaching” ietvaros aicinām pietikties koučinga sesijām sievietes - trešo valstu pilsones, kas pārvalda krievu valodu.

Ja esi darba meklējumos, vai vēlies mainīt savu esošo karjeru, esi aicināta piedalīties četrās radošās darba sesijās, kuru ietvaros ar mākslas metožu palīdzību meklēsim atbildes uz Taviem jautājumiem, izvirzīsim mērķus un uzdevumus, soli pa solim meklēsim iespējas un risinājumus to sasniegšanai.

Nodarbības notiks 5., 12., 19., 26.maijā no plkst. 17:30 – 19:00 Zoom platformā. Lai piedalītos, būs nepieciešams dators ar kameru un mikrofonu, interneta pieslēgums un instalēta Zoom aplikācija (tālrunis nevar tikt izmantots). Dalība sesijās ir bezmaksas, taču pašai būs nepieciešams sagādāt dažus darba materiālus, kā papīrs, rakstāmais, krāsainie zīmuļi vai krītiņi, šķēres, līme, veci žurnāli.

Pieteikšanās atvērta līdz 3.maijam. Dalībnieku skaits grupā ir ierobežots.

Pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pastu: ici.zemgale@gmail.com, norādot vārdu, uzvārdu, tālruņa nr. un e-pasta adresi, uz kuru tiks nosūtīta saite dalībai sesijā. Tālrunis informācijai: +371 25719588.

Projektu īsteno partneri no “Social-educational initiatives centre Plus” un Pieaugušo izglītības centra “BITE” (Lietuva), “Patvērums “Drošā māja”” (Latvija) un “IGITEGO” (Zviedrija). Projekta ilgums no 01.10.2019. -30.08.2021. Projekts tiek finansēts ar programmas NORDPLUS atbalstu. Projekta „Migrant women inclusion through art coaching (WIMTAC)”, līguma Nr. NPAD-2019/10149.