Projekts "Aktivitātes, kas veltītas cilvēku tirdzniecības upuru atbastam, kā arī izpratnes vairošanai par cilvēku tirdzniecību un vervēšanas mehānismiem"

Podkāsts ar Jāni Krīvēnu par cilvēku tirdzniecību

Ievietots: 29.10.2020

  

Pavisam nesen biedrībā "Patvērums "Drošā māja"
viesojās Jānis Krīvēns #Krivenchy!
 
Mēs, biedrības radošā komanda, šādu gadījumu nekādi nedrīkstējām laist garām, vienā mirklī savervējot viņu saistošai sarunai ar mūsu galveno speciālisti cīņas pret cilvēktirdzniecību jautājumos Gitu Miruškinu.
 
Kopā ar Gitu abi runāja gan par latviešiem, kas paverdzināti ārzemēs, gan par ārzemniekiem, kas kļuvuši par cilvēktirdzniecības upuriem Latvijā, pievērsa uzmanību filmai "Oļegs", runāja par orgānu tirdzniecību, darbaspēka ekspluatāciju un šaubīgiem peļņas piedāvājumiem Rietumeiropā, kā arī citām skaudrajām mūspasaules reālijām.
 
Spied klausīšanās pogu un uzzini vairāk!
 

 

* Šis projekts ir tapis ar ASV vēstniecības atbalstu. Tajā paustie viedokļi un secinājumi vai ieteikumi var neatspoguļot Valsts departamenta oficiālo nostāju.

Nometne sievietēm, kas dzīvē cietušas no cilvēku tirdzniecības

Ievietots: 19.10.2020

  

17. un 18. oktobrī biedrības "Patvērums "Drošā māja"" speciālisti Kurzemes pusē noturēja divu dienu nometni sievietēm, kas savā dzīvē cietušas no cilvēku tirdzniecības.
 
Nometnes ietvaros dalībniecēm bija iespēja piedalīties uz psihoemocionālo resursu atjaunotni vērstā grupu terapijā, izpaust radošumu, lejot maģisko un tumšo rudeni iegaismojošas sveces.
 
Pavisam īpašu piedzīvojumu sagādāja piedalīšanās monohorda skaņu  terapijā Jūrkalnē.
 
Neizpalika arī izglītojoša Ēdoles pils apskate, spēcinošas pastaigas un savstarpēja dalīšanās ar dzīvesstāstiem un pieredzēm.
 
Paldies visiem, kas piedalījās.
 
 
 
 
 
“Šis projekts ir tapis ar ASV vēstniecības atbalstu. Tajā paustie viedokļi un secinājumi vai ieteikumi var neatspoguļot Valsts departamenta oficiālo nostāju.”

Laika periodā no 10.08.2020. līdz 10.01.2021. biedrība “Patvērums ‘’Drošā māja’’’’ īstenos projektu, kas veltīts cīņai pret cilvēktirdzniecību un cilvēktirdzniecības upuru atbalstam

Ievietots: 18.08.2020

           

Projekta ietvaros tiks īstenota divu dienu nometne sievietēm, kas kļuvušas par cilvēktirdzniecības upuriem. Nometnes ietvaros būs pieejamas dažāda veida izglītojošas un radošas nodarbības, kā arī mākslas terapijas sesijas. Tāpat biedrības ‘’Patvērums ‘’Drošā māja’’’’ īstenotā projekta gaitā tiks organizēts izglītojošs seminārs, kura ietvaros sociālie darbinieki tiks informēti par aktualitātēm cilvēktirdzniecības jomā un piespiedu darbu Latvijā.

Projekta ietvaros tiks uzņemts un izplatīts uz jauniešu auditoriju vērsts izglītojošs un informatīvs video par dažādām cilvēktirdzniecības formām, vervēšanas paņēmieniem un to, kā izvarīties no kļūšanas par potenciālo cilvēktirdzniecības upuri.

Informāciju sagatavoja: Harijs Kadiķis, biedrības “Patvērums “Drošā māja”” sabiedrisko attiecību speciālists; e-pasts: harijs.kadikis@gmail.com, tālr.: 22026355

 

“Šis projekts ir tapis ar ASV vēstniecības atbalstu. Tajā paustie viedokļi un secinājumi vai ieteikumi var neatspoguļot Valsts departamenta oficiālo nostāju.”