lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Uzsākts jauns projekts sievietēm iebraucējām – „Sievietes spēks!”

Ievietots: 03.04.2024

  

No 2024. gada 1. marta biedrība “Patvērums “Drošā māja”” ir uzsākusi īstenot projektu „Sievietes spēks!”. Projektā risināsies latviešu sarunvalodas kluba nodarbības divas reizes nedēļā, kā arī notiks četri integrācijas pasākumi.

Aktivitātēs pulcēsies gan sievietes, kuras pārcēlušās uz dzīvi Latvijā no citām valstīm, gan vietējās sabiedrības sievietes. Tādējādi tiks veicināta savstarpējā sadarbība, stiprināta emocionālā labsajūta, sekmēta adaptēšanās jaunā valstī un socializēšanās, veidosies jauni kontakti un notiks domu apmaiņa.

Sarunvalodas grupa tiksies, sākot no 15. aprīļa. Nodarbības risināsies biedrības telpās Lāčplēša iela 75, pirmdienās un ceturtdienās plkst. 16.00. Kopumā grupa darbosies divus mēnešus. Otrā grupa plānota jūlijā un augustā.

Pirmais integrācijas pasākums risināsies 7. aprīlī plkst. 12.00, biedrībā „Patvērums „Drošā māja”” Lāčplēša ielā 75. Nodarbībā sievietes runās par tādu svarīgu lietu kā spēju  saglabāt emocionālo līdzsvaru un nepazaudēt sevi, pārceļoties uz dzīvi citā zemē. Sarunu vadīs Baiba Auziņa. Baiba ir mentore, kura savieno cilvēkus ar idejām, lai viņi atraisītu savu potenciālu. Viņa ir arī Laimīgas sievietes formulas radītāja. Pēc nodarbības notiks sieviešu tīklošanās, jaunu kontaktu veidošana draudzīgā, neformālā gaisotnē.

Vēl plānoti šādi integrācijas pasākumi: „Latvija – Tava iespēja uzņēmējdarbībai” 19. maijā, „Brīvība pie dabas” – 27. jūlijā,  „Sajust sevi caur dejas un kustību terapiju” – 18. augustā.

Lai pieteiktos 7. aprīļa nodarbībai vai sarunvalodas klubam, zvani 26541417 vai raksti uz: sarunvaloda2@gmail.com.

Projekts tiek realizēts laikā no 1. marta līdz 15. novembrim, tas līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.