lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

“Jūties labi Latvijā!” – pasākums, veltīts Pasaules bēgļu dienai

Ievietots: 13.06.2024

Pasaules bēgļu diena tiek atzīmēta divdesmitajā jūnijā, taču biedrība ”Patvērums “Drošā māja”” aicina uz pasākumu jau 18. jūnijā plkst. 16.30, savās telpās Lāčplēša ielā 75!

Pasākuma devīze ir “Jūties labi Latvijā!”  Mēs tiecamies uz to, lai Latvija būtu droša māja tiem, kam vajadzīgs patvērums, lai cilvēki justos komfortabli un brīvi.

Pasākumu atklās valdes locekles Guntas Vīksnes uzruna, bet tālākā gaita balstīsies neformālās aktivitātes.

Gan iebraucēji, gan Latvijas iedzīvotāji tiks aicināti piedalīties viktorīnā par stereotipisko “vidējo latvieti”. Būs dažnedažādas meistardarbnīcas – gan vainagu pīšana, gan rokassprādžu darināšana, gan lielas kopīga gleznas darināšana, ko vadīs baltkrievu māksliniece Olha Jakubovskaja. Galdā būs dažādas garšīgas uzkodas, un visi kopā lielā katlā vārīs zupu.

Vakara noslēgumā ieradīsies dančmeistaru  kopa “Rīgas Danči”, un dos iespēju visiem ļauties dejām un rotaļām tuvējo Saulgriežu noskaņā.

Projektu " Juridiskā palīdzība, psihosociālais atbalsts un kopienas iesaistes pasākumi patvēruma meklētājiem un bēgļiem Latvijā " biedrība “Patvērums “Drošā māja”” īsteno sadarbībā ar ANO Bēgļu aģentūru (UNHCR).