Dari, Tu vari

“Patvērums “Drošā māja”” un “Femxa” noslēdz projektu "WIN - Women in Need"

Ievietots: 28.04.2023

    

Sadarbībā ar Spānijas apmācību uzņēmumu “Femxa” esam noslēguši projektu "WIN - Women in Need" (“Dari, Tu vari”). Projekta auditorija – sievietes-iebraucējas gan Latvijā, gan Spānijā. Projekta mērķis bija sieviešu integrācija mītnes zemē, īpaši fokusējoties uz digitālajām prasmēm un drošību internetā.

Kopumā 138 sievietes izteica vēlmi piedalīties projektā. No 2022. gada septembra līdz decembrim kursu pilnībā apguva un sertifikātus ieguva 44 dalībnieces. Viņas nāca no dažādām izcelsmes valstīm – Kolumbijas, Venecuēlas, Afganistānas, Kubas, Vjetnamas un citām.

Apmācību programma notika ar īpaši izveidotas mobilās lietotnes palīdzību, apmācību procesā dalībniecēm palīdzēja mentors. Viņas guva atbalstu un resursus, lai apzinātu un spētu adekvāti meklēt palīdzību situācijās, kas saistītas ar sadzīves vardabību.

Projekta noslēguma pasākums norisinājās 2023. gada 24. janvārī. Šī pasākuma ietvaros projekta veidotājiem bija iespēja dalīties pieredzē un pārspriest pozitīvo iespaidu, ko apmācības ir devušas sievietēm-iebraucējām. Iegūtās prasmes un resursi palīdz sievietēm būt drošībā, apzināties iespējas un uzlabot savu dzīvi mītnes zemē.

Uzzināt vairāk un iepazīties ar rakstu pilnībā var mūsu mājaslapas angļu valodas versijā: spiediet šeit.

WIN projektu līdzfinansē Eiropas Savienības programma Erasmus+ saskaņā ar Granta līguma Nr.2021-1-LV01-KA210-VET-000032847.

Publicējam ziņojumu par projekta WIN rezultātiem

Ievietots: 13.04.2023

            

Projekta WIN – Women in Need ietvaros kopumā 44 dalībnieces ir pabeigušas mācību programmu un saņēmušas pilnu mentoringu laika posmā no 2022. gada septembra līdz decembrim.

Visas dalībnieces saņēmušas sertifikātus, kuri apliecina dalību projektā. Projekta "WIN - Women in Need" dalībnieces bija no dažādām vidēm, tostarp tādām valstīm kā Kolumbija, Venecuēla, Ukraina, Afganistāna, Baltkrievija, Kuba, Vjetnama un citas.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par projekta rezultātiem, aicinām apskatīt pilno pārskatu: lejuplādēt šeit vai šeit.

Projekts sievietēm imigrantēm ieiet noslēguma fāzē

Ievietots: 02.02.2023

  

Biedrība „Patvērums „Drošā māja”” kopā ar sadarbības partneri “FEMXA FORMACION” no Spānijas  turpina īstenot projektu “WIN – Women in Need”*, kur jau  noslēguma aktivitātes ietvaros tiek apkopoti rezultāti un izplatīti projekta rezultāti. 

Tāpēc 2023. gada 24. janvārī  biedrībā norisinājās projekta noslēguma pasākums.

Projekta laikā tika īstenoti visi plānotie pasākumi:

  • izstrādāta virtuāla mācību programma par Latviju un Spāniju, kā arī par kiberdrošību;
  • dalībnieču mācības jau izstrādātajā lietotnē;
  • notikušas mācību vizītes Latvijā un Spānijā;
  • publicitātes pasākumi.

*Projekta sākums 01.11.2021, projekta nr. 2021-1-LV01-KA210-VET-000032847.

Jauns mācību kurss sievietēm - iebraucējām

Ievietots: 01.09.2022

       

Nepalaidiet garām šo iespēju!

Biedrība “Patvērums “Drošā māja”” (Latvija) un organizācija Femxa (Spānija) jau ir izstrādājušas mācību programma, kuras ietvaros ir iespējams apgūt zināšanas par jauno mītnes zemi un iespējām uzsākt darba karjeru.

Lai apgūtu programmu, ir nepieciešamas tikai interneta pieslēgums telefonam, datoram vai planšetei un pieeja mācību materiāliem MOODLE platformai.

 Tu vēl vari paspēt, piesakies tagad!

Reģistrācijas saite: https://www.win-euproject.com/en/i-win

 

WIN projektu līdzfinansē Eiropas Savienības programma Erasmus+ saskaņā ar Granta līguma Nr.2021-1-LV01-KA210-VET-000032847. 

 

Mācību sākums projektā "WIN - Woman in need"

Ievietots: 20.06.2022

                    

Projektu WIN (“WIN – Women in Need”) ir izveidojusi biedrība “Patvērums Drošā Māja” un Spānijas organizācija “Femxa” ar mērķi caur mobilajām ierīcēm sniegt zināšanas iebraucējām  Latvijā un Spānijā par pamataspektiem un prasmēm, kas nepieciešamas viņu jaunās mītnes valsts darba tirgū, veicinot sociālo integrāciju un iekļaušanos darba tirgū vidējā un ilgtermiņā.

Mēs nodrošināsim dalībniecēm nepieciešamos rīkus un autonomiju efektīvai un pozitīvai darba meklēšanai, uzsākot digitālo transformāciju, izmantojot mikroapmācības, lai uzlabotu dalībnieču digitālo gatavību, noturību un kapacitātes attīstību attiecībā uz nodarbinātību.

Mācības sāksies septembrī.
Ja ir interese piedalīties, lūdzu, nosūtiet mums epastu
: drosa.maja@gmail.com.

WIN projektu līdzfinansē Eiropas Savienības programma Erasmus+ saskaņā ar Granta līguma Nr.2021-1-LV01-KA210-VET-000032847.
Projektā "Women in Need" ("Dari, Tu vari") izveidots video

Ievietots: 04.04.2022

Patvērums „Drošā māja”” kopā ar sadarbības partneri “FEMXA FORMACION” no Spānijas īsteno projektu “WIN – Women in Need”*  Projekta ietvaros tika meklēti risinājumi, lai pēc iespējas ātrāk un vieglāk notiktu imigrantu sieviešu iekļaušanās darba tirgū, kā arī izstrādāta mobilā lietotne dažāda veida informācijas apgūšanai un zināšanu paaugstināšanai.

Projektā izveidots video, kas komunicē tā mērķus un vērtības. Skatieties kopā ar mums:

*Līdzfinansē Eiropas Savienības programma

 

Biedrība uzsāk īstenot jaunu projektu

Ievietots: 03.12.2021

No 2021. gada 1. novembra „Patvērums „Drošā māja”” kopā ar sadarbības partneri “FEMXA FORMACION” no Spānijas ir uzsākusi īstenot projektu “WIN – Women in Need” (projekts Nr.2021-1-LV01-KA210-VET-000032847)*. Projekta ietvaros tika meklēti risinājumi, lai pēc iespējas ātrāk un vieglāk notiktu imigrantu sieviešu iekļaušanās darba tirgū.  Tāpēc īstenojot dažādas projekta aktivitātes, tiks izstrādāts mobilais rīks, kas ļaus tādai viegli ievainojamai cilvēku grupai kā imigrantu sievietēm apgūt dažāda veida informāciju un paaugstināt projekta dalībnieku zināšanu līmenī darbā ar dažādiem digitālajiem rīkiem.

*Līdzfinansē Eiropas Savienības programma