lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Tikšanās sievietēm–patvēruma meklētājām

Ievietots: 02.08.2023

Jūlija pēcpusdienā patvēruma meklētāju centrā “Mucenieki” sievietes no Afganistānas, Irānas, Krievijas un Ganas pulcējās uz kopīgu tikšanos.

Sievietes iepazinās (ne visas pazina vienu otru, kāda ieradusies centrā tikai šodien vai dienu iepriekš), un priecājās par iespēju tikties un uzzināt jaunu informāciju. Tikšanos vadīja biedrības "Krīzes grūtniecības centrs" vadītāja Judīte Briede-Jureviča. Tikšanās tēma bija "Sievietes dzimumu līdzvērtība Latvijā. Vienlīdzīgas iespējas".

Pēc tikšanās oficiālās daļas sievietes nobaudīja dažādus latviskos gardumus - rupjmaizi, cielaviņu, medus kūku, šokolādi, kvasu, rupjmaizes grauzdiņus. Risinājās saruna par sievietes lomu dažādās kultūrās.

Pasākuma dalībnieces bija ļoti priecīgas par iespēju tikties ar citām sievietēm un uzzināt daudz noderīgas informācijas par dzīvi Latvijā, par patvēruma meklētājiem pieejamo atbalstu un par to, ka sievietes (tāpat kā vīrieši) Latvijā ir pilnvērtīgi sabiedrības locekļi, ar visu izrietošo atbildību un pieejamo atbalstu.

Projekts "Palīdzība un integrācijas pasākumi sievietēm-bēglēm Latvijā" tiek īstenots sadarbībā ar ANO Bēgļu aģentūru (UNHCR).

Informatīva tikšanās sievietēm – patvēruma meklētājām
Muceniekos, 2023. gada 26. jūlijā. Projekts "Palīdzība un integrācijas pasākumi sievietēm-bēglēm Latvijā" tiek īstenots sadarbībā ar ANO Bēgļu aģentūru (UNHCR).