1. septembrī - uz skolu ar jaunu somu!

Ievietots: 01.09.2023
Šodien, 1. septembrī, "Patvērums "Drošā māja"" sveic visus, kas uzsāk skolas gaitas, sveic skolotājus, vecākus, radiniekus! Sveicam visus Latvijas iedzīvotājus saulainā septembra dienā ar mierīgām debesīm virs galvas (tā bieži saka mūsu ukraiņu draugi).

Augusta vidū aicinājām pieteikt Latvijā dzīvojošu Ukrainas civiliedzīvotāju bērnus, 1., 2. un 3. klašu skolēnus, kuriem būtu vajadzīga skolas soma. Dažu stundu laikā saņēmām ap 100 pieteikumu, un tagad bērni gan Rīgā, gan Liepājā ir tikuši pie jaunajām somām!

Pirms dažām dienām Liepājā notika pasākums, kurā draisks, draudzīgs lācis gan izdalīja somas, gan laidās jautrā dejā kopā ar bērniem. Tas bija brīnišķīgs pasākums, lieliska ieskaņa mācību gadam!

Somu dāvināšana ir viens no daudziem pasākumiem, ko veiksim ASV Valsts departamenta atbalstītajā projektā "Cilvēks paliek cilvēks". Projekts risināsies vēl divarpus gadus, un tā laikā dažādos veidos palīdzēsim Ukrainas civiliedzīvotājiem iedzīvoties Latvijā.
 
Paldies mūsu Kurzemes koordinatorei Līgai Krēsliņai par somu dalīšanu, aizraujošo pasākumu un arī par fotogrāfijām!
Paldies ASV vēstniecībai Latvijā par sadarbību, par iespēju kopīgi iepriecināt un atbalstīt tos, kam klājas ne tik viegli!

Ukraiņu skolēni iepājā saņem jaunas skolas somas