lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

6.februārī Valmierā notiks Atvērto durvju diena

Ievietots: 01.02.2019

   

Lai informētu uzņēmējus par ārvalstnieku nodarbinātību, kā arī sniegtu informāciju ārvalstu pilsoņiem par nodarbinātības un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā, šā gada 6. februārī Valmierā Informācijas centrs iebraucējiem (ICI) rīko Atvērto durvju dienu. Tajā aicināti piedalīties darba devēji, uzņēmēji, darba ņēmēji, valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvji un citi interesenti.

Norises vieta: Cēsu iela 4, Valmiera (Valmieras integrētā bibliotēka)

Laiks: 13.00 - 15.30

Papildu informācijai: 25719266, ici.cesis@integration.lv

Kontakti medijiem: 22026355, rasa.salina@integration.lv

Atvērto durvju dienas tēmas:

Ārvalstnieku nodarbinātība Latvijā, likuma grozījumi
Ārvalstnieku nodarbinātības procesi
Pieredzes stāsts no ārvalstniekiem par biznesa uzsākšanu Latvijā („Tayo sushi”)

Ekspertu lomā: Informācijas centrs iebraucējiem, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde

Laipni gaidīti!

Informācijas centrs iebraucējiem darbojas kā vienas pieturas aģentūra Rīgā un četros Latvijas reģionu centros - Daugavpilī, Jelgavā, Cēsīs un Liepājā – nodrošinot iespēju saņemt daudzpusīgu, bezmaksas atbalstu gan ārvalstu pilsoņiem, gan arī dažādu jomu pakalpojumu sniedzējiem un speciālistiem, kuri strādā ar šo mērķa grupu, tai skaitā uzņēmējiem. Kopš ICI darbības uzsākšanas 2016. gada 18. maijā, kopumā Centrs konsultējis jau vairāk nekā 3 tūkstošus iebraucēju, kas ieradušies no valstīm ārpus Eiropas Savienības, piemēram, Indijas, Ukrainas, Krievijas, Ķīnas, Pakistānas, Turcijas, Azerbaidžānas, Uzbekistānas, Afganistānas, Baltkrievijas, ASV, Kazahstānas, Gruzijas. Vairāk informācijas www.integration.lv

Informācijas centra iebraucējiem darbību Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros nodrošina un attīsta NVO „Patvērums „Drošā māja””. Centru līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līgums Nr. PMIF/12/2017/2/01.