lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Bēgļu sievietes kopīgi atzīmē Māmiņdienu!

Ievietots: 14.05.2024

Atzīmējot Māmiņdienu, 13. maijā biedrībā tikās māmiņas no Ukrainas, Irākas, Kamerūnas, Eritrejas, Baltkrievijas un Latvijas. Pasākuma dalībnieces tika iepazīstinātas ar jaunākajām tendencēm skaistuma jomā. Jo kurai gan sievietei negribas būt skaistai?!

Ar māmiņām kopā bija fantastiskā vizāžiste un friziere Ilze Slanāre, kura pastāstīja par make-up veidošanas principiem, matu kopšanu un aktuālākajām frizūru tendencēm 2024. gadā.

Dalībniecēm bija iespēja apgūt vienkāršus veidus, kā mājas apstākļos ieveidot matus, kā arī - kur labāk iegādāties sejas un matu kopšanas līdzekļus.  Pasākuma laikā sievietes iepazinās  cita ar citu, dalījās pieredzē un ieteikumos. Pasākums noritēja draudzīgā un sirsnīgā atmosfērā. Dodoties mājās, dalībnieces jau vienojās, ka ļoti vēlas atkal piedalīties līdzīgos pasākumos sievietēm. Paralēli nodarbībai tika nodrošināta arī bērnu pieskatīšana, lai māmiņas pilnvērtīgi varētu izbaudīt pasākumu.

Projektu " Juridiskā palīdzība, psihosociālais atbalsts un kopienas iesaistes pasākumi patvēruma meklētājiem un bēgļiem Latvijā " biedrība “Patvērums “Drošā māja”” īsteno sadarbībā ar ANO Bēgļu aģentūru (UNHCR).