Konsultācijas Rīgā
+371 25565098 (I-V 9:00-17:00)
+371 28612120 (I-V 9:00-17:00)

+371 67898343 (I-V 9:00-20:00)
Skype: PatverumsDM
Lāčplēša iela 75 - 1 B, Rīga
Konsultācijas reģionos
Latgale
+371 25723222
Kurzeme
+371 25719118
Vidzeme
+371 25719266
Zemgale
+371 25719588

Biedrība dalās pieredzē ar Roterdamas universitātes studentiem

Ievietots: 03.05.2013

1. maijā „Patvērums „Drošā māja”” speciālisti uzņēma studentu grupu no Roterdamas universitātes, kas biedrību apmeklēja mācību ekskursijas ietvaros, interesējoties par cilvēku tirdzniecības un migrācijas aspektiem Latvijā un nevalstisko organizāciju iesaisti šo jautājumu risināšanā. 

Studenti tika iepazīstināti ar aktuālo statistiku cilvēku tirdzniecības jomā Latvijā, informēti par valsts iesaisti šīs problēmas risināšanā un NVO veiktajām aktivitātēm atbalsta sniegšanā cilvēku tirdzniecības upuriem, kā arī pēdējā laikā veiktajām preventīvajām aktivitātēm. Papildus šai tēmai, tika runāts arī par imigrācijas jautājumiem, aptverot sabiedrības attieksmi, atbalsta pakalpojumus un integrācijas sistēmu patvēruma meklētājiem, bēgļiem un personām, kam piešķirts alternatīvais statuss. Abas tēmas tika skatītas arī Eiropas Savienības kontekstā un salīdzinot situāciju Latvijā, Baltijas valstīs un Nīderlandē.

Vizīte noritēja mācību ekskursijas ietvaros, kuras laikā studentu grupa apmeklēja Lietuvas Seimu un Lietuvas Veselības ministriju, Latvijas banku, kā arī Igaunijas Sociālo lietu ministriju. Biedrība „Patvērums „Drošā māja”” bija vienīgā programmā iekļautā nevalstiskā organizācija. Brauciena mērķis bija iepazīties ar Baltijas valstu sociālo un veselības politiku, lai paplašinātu studentu un jauno profesionāļu skatījumu šajā jomā, kā arī iepazīties ar valstu pieredzi.

Studentu grupas pārstāvis Hans Hindriks pēc viesošanās biedrībā izteica pateicību par biedrības zināšanu un pieredzes pienesumu mācību procesam, kā arī aicināja uz turpmāku sadarbību dialoga veidošanā starp austrumu un rietumu Eiropu, uzņemot arvien jaunas studentu grupas.

Biedrību apmeklē Roterdamas studenti

1. maijā „Patvērums „Drošā māja”” speciālisti uzņēma studentu grupu no Roterdamas universitātes, kas biedrību apmeklēja mācību ekskursijas ietvaros, interesējoties par cilvēku tirdzniecības un migrācijas aspektiem Latvijā un nevalstisko organizāciju iesaisti šo jautājumu risināšanā. Studenti tika iepazīstināti ar aktuālo statistiku cilvēku tirdzniecības jomā Latvijā, informēti par valsts iesaisti šīs problēmas risināšanā un NVO veiktajām aktivitātēm atbalsta sniegšanā cilvēku tirdzniecības upuriem, kā arī pēdējā laikā veiktajām preventīvajām aktivitātēm. Papildus šai tēmai, tika runāts arī par imigrācijas jautājumiem, aptverot sabiedrības attieksmi, atbalsta pakalpojumus un integrācijas sistēmu patvēruma meklētājiem, bēgļiem un personām, kam piešķirts alternatīvais statuss. Abas tēmas tika skatītas arī Eiropas Savienības kontekstā un salīdzinot situāciju Latvijā, Baltijas valstīs un Nīderlandē. Biedrība „Patvērums „Drošā māja”” bija vienīgā programmā iekļautā nevalstiskā organizācija. Brauciena mērķis bija iepazīties ar Baltijas valstu sociālo un veselības politiku, lai paplašinātu studentu un jauno profesionāļu skatījumu šajā jomā, kā arī iepazīties ar valstu pieredzi.
Biedrība
Biedrība
Biedrība
Biedrība
Biedrības pārstāvis Reinis Grāvītis