lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Biedrība "Patvērums "Drošā māja"" īsteno ERASMUS+ projektu "WIMTAC - Migrant Women Inclusion Through Art Coaching"

Ievietots: 06.01.2021

 

 

Biedrība “Patvērums “Drošā māja”” turpina īstenot NORDPLUS projektu “Mākslas koučings kā atbalsta rīks integrācijai”* (WIMTAC) par migrantu sieviešu iesaistīšanos darba tirgū, izmantojot dažādas interaktīvas atbalsta metodes. 

Šobrīd projektā tiek izstrādāta jauna mācību programma, kas paredz sniegt atbalstu sievietēm, kuras iebraukušas uz dzīvi valstī un vēlas veiksmīgi iekļauties darba vidē. Programmas izstrādē iesaistītas visas projekta dalībvalstis - Latvija, Lietuva un Zviedrija. Mācību programmas ietvaros tiks izstrādāti kopumā 12 apmācību moduļi, kas piedāvās iespējas migrantu sieviešu karjeras izaugsmei, izmantojot mākslas koučingu.

Projektu īsteno partneri no “Social-educational initiatives centre Plus” un Pieaugušo izglītības centra “BITE” (Lietuva), “Patvērums “Drošā māja”” (Latvija) un “IGITEGO” (Zviedrija). Projekta ilgums no 01.10.2019. -30.08.2021. Projekts tiek finansēts ar programmas NORDPLUS atbalstu. Projekta „Migrant women inclusion through art coaching (WIMTAC)”, līguma Nr. NPAD-2019/10149.

*Migrant women inclusion through art coaching