
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
+371 67898343
Biedrībā viesojas delegācija no Norvēģijas
Lai iepazītos ar "Patvērums "Drošā māja"" darbību, 14.novembrī biedrībā viesojās delegācija no Norvēģijas. Biedrības vadītāja Gunta Vīksne kopā ar valdes locekļiem - Alvi Šķenderu un Gitu Miruškinu - viesus iepazīstināja gan ar Informācijas centra iebraucējiem darbību, gan citiem projektiem legālo imigrantu integrācijas jomā, ko īsteno biedrība, kā arī informēja par organizācijas darbu cilvēktirdzniecības mazināšanā.