Konsultācijas Rīgā
+371 25565098 (I-V 9:00-17:00)
+371 28612120 (I-V 9:00-17:00)

+371 67898343 (I-V 9:00-20:00)
Skype: PatverumsDM
Lāčplēša iela 75 - 1 B, Rīga
Konsultācijas reģionos
Latgale
+371 25723222
Kurzeme
+371 25719118
Vidzeme
+371 25719266
Zemgale
+371 25719588

Biedrības grāmatvede Selga Āboltiņa saņem balvu par mūža ieguldījumu grāmatvedībā

Ievietots: 27.11.2017

Novērtējot to atbildīgo darbu, kādu grāmatvedis veic ikdienā, un apzinoties, ka no viņa precizitātes, zināšanām un erudīcijas lielā mērā ir atkarīga uzņēmuma vai iestādes finanšu sakārtotība un veiksmīga turpmākā attīstība, šā gada 24.novembrī žurnāla “Bilance” gadskārtējā konferencē grāmatvedības sistēmas VISMA Horizon pārstāvji pasniedza divas prestižas balvas. Speciālbalvu par mūža ieguldījumu grāmatvedībā saņēma biedrības “Patvērums “Drošā māja”” ilggadējā grāmatvede Selga Āboltiņa.

Āboltiņas kundze darbu grāmatveža profesijā uzsāka jau 1966. gadā un lielāko savas darba dzīves daļu ir veltījusi organizācijām, kuru darbība vērsta uz palīdzības sniegšanu cilvēkiem. Jau gandrīz 10 gadus viņa ir biedrības “Patvērums “Drošā māja”” stūrakmens, uz kura balstās visa biedrības finanšu darbība.

“Kā biedrības vadītāja augstu novērtēju šo ilglaicīgo sadarbību nozarē, kas ir tik ļoti mainīga un atkarīga no finanšu devēju apstiprinātiem vai neapstiprinātiem projektiem. Selgas spējas operatīvi reaģēt uz finansējuma devēju prasībām, kreatīvi plānot projekta izmaksas, projektu rakstīšanas posmā ieguldīt sevi arī brīvprātīgi viennozīmīgi liecina, ka viņa mīl savu darbu patiesi un to pilda ar vislielāko atdevi,” stāsta Sandra Zalcmane, biedrības “Patvērums “Drošā māja”” vadītāja. “Selga ir ne tikai augstas raudzes grāmatvedības profesionālis, bet arī fantastisks cilvēks. Teiciens “kustībā ir dzīvība” pilnībā attiecas uz mūsu mīļo kolēģi Selgu. “

Arī darba kolēģi Selgu raksturo kā dzīvespriecīgu un aktīvu - viņa vienmēr piedalās uzņēmuma ārpus projektu pasākumos un ir atsaucīga kolēģe, kas nekad neliedz savu atbalstu. Selga ir arī aizrautīga slēpotāja, kas katru gadu kādu sava atvaļinājuma daļu velta kalniem un dabai.

VISMA pārstāvji, pasniedzot šo īpašo balvu, uzsver: “Mēs kā grāmatvedības sistēmas VISMA Horizon ražotājs daudz runājam par to, ka grāmatvedim ir jābūt nevis dokumentu apstrādātājam vai rutīnas uzdevumu veicējam, bet gan organizācijas finanšu padomdevējam. Ir skaidrs, ka balvas par mūža ieguldījumu grāmatvedībā saņēmēja Selga Āboltiņa tam pilnībā atbilst – kolēģi viņu raksturo kā cilvēku, kas stratēģiski domā uz priekšu par organizācijas finanšu situāciju un sniedz atbilstošus padomus. Tāpēc mums ir liels prieks balvu pasniegt tieši šādam grāmatvedim. Apsveicam Selgu Āboltiņas kundzi!”

“Patvērums “Drošā māja”” kolektīvs sirsnīgi sveic mūsu mīļo kolēģi Selgu, kā arī sumina Gada balvas grāmatvedībā ieguvēju - slimnīcas “Ģintermuiža” galveno grāmatvedi Modri Putnu!

 

Balva par mūža ieguldījumu grāmatvedībā

24.novembrī, žurnāla “Bilance” gadskārtējā konferencē biedrības "Patvērums "Drošā māja" ilggadējai grāmatvedei Selgai Āboltiņai tika pasniegta VISMA Horizon speciālbalva par mūža ieguldījumu grāmatvedībā. Jau gandrīz 10 gadus S.Āboltiņa ir biedrības stūrakmens, uz kura balstās organizācijas finansu darbība.