Darba tikšanās par atbalstu cilvēku tirdzniecības upuriem

Ievietots: 15.08.2023

Viens no diviem biedrības “Patvērums “Drošā māja”” darba pamatvirzieniem ir atbalsts cilvēku tirdzniecībā cietušajiem.

Lai pārrunātu un savstarpēji koordinētu rehabilitācijas un atbalsta pasākumus, 8. augustā tikās starpprofesionāla darba grupa juristes Gitas Miruškinas vadībā. Sociālie darbinieki, juristi, grāmatvede, psiholoģe – mūsu kopdarbs garantē atbalstu tiem, kas nonākuši nelaimē.

Šobrīd biedrības rūpju lokā ir 8 atbalstāmie. No tiem 5 ir darba ekspluatācijas upuri, 2 – seksuālās ekspluatācijas, 1 cilvēks cietis no iesaistīšanas fiktīvajās laulībās.

Kādu atbalstu tiek sniedzam? Tās ir juridiskās konsultācijas, materiālā un medicīniskā palīdzība, sociālā rehabilitācija, 24/7 iespēja kontaktēties ar atbalstošu sociālo darbinieku, psihologa konsultācijas. Šie atbalsta veidi cietušajiem pieejami 180 dienas, tas ir, 6 mēnešus.

Ja tev ir aizdomas, ka no cilvēku tirdzniecības cieš kāds tavā tuvumā, vai arī pats esi iekļuvis nelāgas izmantošanas tīklā, zvani uz mūsu diennakts uzticības tālruni: +371 28612120.

Biedrība komanda sniedz atbalstu cilvēku tirdzniecībā cietušajiem, lai izdotos uzsākt jaunu, labāku dzīves posmu.

Programmu „Sociālās rehabilitācijas pakalpojumu un atbalsta pakalpojumu kriminālprocesa laikā sniegšana cilvēku tirdzniecības upuriem” finansē LR Labklājības ministrija