lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Darbnīca ukraiņu un latviešu jauniešiem? Ar prieku!

Ievietots: 30.11.2023

 

Pagājušajā nedēļā Liepājā risinājās sociālās uzņēmējdarbības darbnīca latviešu un ukraiņu jauniešiem. Divas dienas aktīvas, intriģējošas un intensīvas nodarbības vadīja Vilis Brūveris un Kristīne Kode.

Informācijai par sociālās uzņēmējdarbības pamatprincipiem sekoja aktīva darbošanās – ideju ģenerēšana, to ietērpšana vizuālā formā un prezentēšana. Uzņēmējdarbība – tā ir darbība! Prezentācijas parādīja, ka grupas dalībnieki ir gan idejām apveltīti, gan izpratuši darbnīcā sniegtās zināšanas.

Lektori ļoti priecājās par grupu, par jauniešu zinātkāri, dzīvesprieku un atvērtību jaunai informāciju. Netraucēja pat valodas barjera – dalībnieki ātri iepazinās un viens otram palīdzēja.

Šis bija īsts jauniešu pasākums, kas sasniedza vairākus mērķus: jaunu zināšanu apguvi, perspektīvu uz praktisku darbošanos, ukraiņu un latviešu jauniešu iepazīšanos un sadarbošanos.

Bija interesanti, bija draudzīgi, bija garšīgi un jautri!

To visu var redzēt, aplūkojot fotogaleriju.

Projektu “Esam dažādi, dzīvojam Latvijā!” finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība “Patvērums “Drošā māja””.

Darbnīca ukraiņu un latviešu jauniešiem Liepājā