lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Eiropas Komisijas pārstāvji apmeklē un iepazīstas ar Informācijas centra iebraucējiem darbību

Ievietots: 12.12.2018

       

Lai iepazītos ar Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda un Iekšējās drošības fonda ieviešanas gaitu, š.g. 11. un 12.decembrī Latvijā vizītē ierodās Eiropas Komisijas pārstāvji. Šīs vizītes ietvaros 12.decembrī Eiropas Komisijas pārstāvji kopā ar Kultūras un Iekšlietu ministrijas pārstāvjiem apmeklēja un iepazinās ar Informācijas centra iebraucējiem (ICI) darbību un rezuiltātiem.

ICI darbību Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros nodrošina un attīsta NVO „Patvērums „Drošā māja””. Centru līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līgums Nr. PMIF/12/2017/2/01.

Eiropas Komisijas pārstāvji apmeklē ICI
Lai iepazītos ar Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda un Iekšējās drošības fonda ieviešanas gaitu, š.g. 11. un 12.decembrī Latvijā vizītē ierodās Eiropas Komisijas pārstāvji. Šīs vizītes ietvaros 12.decembrī Eiropas Komisijas pārstāvji kopā ar Kultūras un Iekšlietu ministrijas pārstāvjiem apmeklēja un iepazinās ar Informācijas centra iebraucējiem (ICI) darbību un rezuiltātiem. ICI darbību Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros nodrošina un attīsta NVO „Patvērums „Drošā māja””. Centru līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līgums Nr. PMIF/12/2017/2/01. Ievietots 12.12.2018.