lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Informācijas centrs iebraucējiem aicina kopīgi ieskandēt Vasaras Saulgriežus!

Ievietots: 18.06.2019

   

Lai Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus iepazīstinātu ar mūsu valsts kultūru un latviskajām tradīcijām, Informācijas centrs iebraucējiem šā gada 20.jūnijā no plkst. 18:30 – 21:00 Lāčplēša ielā 75 – 1B, Rīgā, rīko Vasaras Saulgriežu ieskandināšanu.

Pasākuma ietvaros iepazīstināsim ar Saulgriežu tradīcijām, viesiem iesaistoties, iesim kopīgās rotaļās un dejosim dejas, dziedāsim dziesmas, radošajās darbnīcās mācīsimies darināt tautiskas grāmatzīmes, kā arī baudīsim latvisku cienastu!

Tāpat kopā ar Starpsektoriālās dialoga platformas dalīborganizāciju pārstāvjiem pārrunāsim aktuālos jautājumus, kā arī veidosim nākotnes sadarbības iespējas.   

Nāc un baudi svētkus kopā ar mums! :)

Informācijas centrs iebraucējiem darbojas kā vienas pieturas aģentūra Rīgā un četros Latvijas reģionu centros - Daugavpilī, Jelgavā, Cēsīs un Liepājā – nodrošinot iespēju saņemt daudzpusīgu, bezmaksas atbalstu gan ārvalstu pilsoņiem, gan arī dažādu jomu pakalpojumu sniedzējiem un speciālistiem, kuri strādā ar šo mērķa grupu, tai skaitā uzņēmējiem. Kopš ICI darbības uzsākšanas 2016.gada 18.maijā, kopumā Centrs konsultējis jau vairāk nekā 4 tūkstošus iebraucēju, kuri ieradušies no valstīm ārpus Eiropas Savienības, piemēram, Indijas, Ukrainas, Krievijas, Ķīnas, Pakistānas, Turcijas, Azerbaidžānas, Uzbekistānas, Afganistānas, Baltkrievijas, ASV, Kazahstānas, Gruzijas. Vairāk informācijas www.integration.lv

Informācijas centra iebraucējiem darbību Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros nodrošina un attīsta NVO „Patvērums „Drošā māja””. Centru līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līgums Nr. PMIF/12/2017/2/01.