Konsultācijas Rīgā
+371 25565098 (I-V 9:00-17:00)
+371 28612120 (I-V 9:00-17:00)

+371 67898343 (I-V 9:00-20:00)
Skype: PatverumsDM
Lāčplēša iela 75 - 1 B, Rīga
Konsultācijas reģionos
Latgale
+371 25723222
Kurzeme
+371 25719118
Vidzeme
+371 25719266
Zemgale
+371 25719588

Izstāde par cilvēktirdzniecību - RJC Kaņieris

Ievietots: 24.05.2013

No 24. maija Rīgas jauniešu centrā "Kaņieris", Kaņiera ielā 15, Rīgā, skatāma jauniešu no sešām Eiropas valstīm izveidota izstāde, kuras radošajos darbos atspoguļojas iespaidi, izpratne un viedokļi par cilvēku tirdzniecību kā mūsdienu verdzību, tās formām un sekām. Līdz šim ar izstādi varēja iepazīties Rīgas Pārtikas ražotāju vidusskolā, kurā darbi apskatīšanai tika izlikti 12. aprīlī.

Inta Livdāne, Rīgas Pārtikas ražotāju vidusskolas bibliotekāre: “Mūsu skolas bibliotēku, kurā atrodas izstāde, ik dienas apmeklēja vismaz 15 skolēnu. Liela interese tika izrādīta gan par pašiem darbiem, gan tēmu. Bieži vien iepazinušies ar izstādi - jaunieši arī uzdeva jautājumus par cilvēku tirdzniecības problemātiku. Tāpēc uzskatu, ka šīs izstādes izvietošana skolas bibliotēkā bija ļoti vērtīga”.

Ekspozīcijā izvietotie vizuālie apcerējumi tapuši ES programmas “Jaunatne darbībā” atbalstītā apmācību projektā “Choose Your Freedom”. Tā ietvaros no 6. – 14. aprīlim 30 brīvprātīgie no Grieķijas, Slovēnijas, Ungārijas, Čehijas, Zviedrijas un Latvijas piedalījās apmācībās, kurās iepazinās ar cilvēku tirdzniecības tematiku un tās novēršanas iespējām, kā arī darbojās praktiski – radot dažādas spēles un vizuālos darbus par minēto tematiku.

"Vizuāli radošā pieeja kādas tēmas izpratnei dod lielu pienesumu, jo māksliniekam liek gan pārdomāt problemātiku visās tās izpausmēs, gan pacelties augstākā līmenī, lai to ietērptu citiem saprotamā ar acīm uztveramā formā. Tieši tāpēc ampācību kursā ietvērām šo neformālās mācīšanās metodi. Uzskatu, ka mums izdevās sasniegt iecerēto, jo radošā procesa laikā dalībnieki veidoja diskusijas gan savā starpā, gan ar projekta ekspertiem un treneriem, lai savos darbos varētu maksimāli precīzi atspoguļot tematiku," stāsta Lauma Bauermeistere, projekta vadītāja.

Projektu "Choose Your Freedom" finansē Eiropas Savienības programma „Jaunatne darbībā”.

Izstāde par cilvēktirdzniecību RJC Kaņieris

No 24. maija Rīgas jauniešu centrā "Kaņieris", Kaņiera ielā 15, Rīgā, skatāma jauniešu no sešām Eiropas valstīm izveidota izstāde, kuras radošajos darbos atspoguļojas iespaidi, izpratne un viedokļi par cilvēku tirdzniecību kā mūsdienu verdzību, tās formām un sekām. Līdz šim ar izstādi varēja iepazīties Rīgas Pārtikas ražotāju vidusskolā, kurā darbi apskatīšanai tika izlikti 12. aprīlī. Inta Livdāne, Rīgas Pārtikas ražotāju vidusskolas bibliotekāre: “Mūsu skolas bibliotēku, kurā atrodas izstāde, ik dienas apmeklēja vismaz 15 skolēnu. Liela interese tika izrādīta gan par pašiem darbiem, gan tēmu. Bieži vien iepazinušies ar izstādi - jaunieši arī uzdeva jautājumus par cilvēku tirdzniecības problemātiku. Tāpēc uzskatu, ka šīs izstādes izvietošana skolas bibliotēkā bija ļoti vērtīga”. Ekspozīcijā izvietotie vizuālie apcerējumi tapuši ES programmas “Jaunatne darbībā” atbalstītā apmācību projektā “Choose Your Freedom”. Tā ietvaros no 6. – 14. aprīlim 30 brīvprātīgie no Grieķijas, Slovēnijas, Ungārijas, Čehijas, Zviedrijas un Latvijas piedalījās apmācībās, kurās iepazinās ar cilvēku tirdzniecības tematiku un tās novēršanas iespējām, kā arī darbojās praktiski – radot dažādas spēles un vizuālos darbus par minēto tematiku. "Vizuāli radošā pieeja kādas tēmas izpratnei dod lielu pienesumu, jo māksliniekam liek gan pārdomāt problemātiku visās tās izpausmēs, gan pacelties augstākā līmenī, lai to ietērptu citiem saprotamā ar acīm uztveramā formā. Tieši tāpēc ampācību kursā ietvērām šo neformālās mācīšanās metodi. Uzskatu, ka mums izdevās sasniegt iecerēto, jo radošā procesa laikā dalībnieki veidoja diskusijas gan savā starpā, gan ar projekta ekspertiem un treneriem, lai savos darbos varētu maksimāli precīzi atspoguļot tematiku," stāsta Lauma Bauermeistere, projekta vadītāja. Projektu "Choose Your Freedom" finansē Eiropas Savienības programma „Jaunatne darbībā”. 24.05.2013.
Biedrības
Biedrības
Biedrības
Biedrības