lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Jauns projekts Ukrainas civiliedzīvotāju iekļaušanai

Ievietots: 30.10.2023

  

Oktobrī mēs, biedrībā “Patvērums “Drošā māja””, esam uzsākuši īstenot kultūrorientācijas kursus Ukrainas civiliedzīvotājiem.

Piecu nodarbību ciklā tiek apskatīta Latvijas vēsture, kultūra un vērtības, valsts pārvalde un tiesiskums, izglītība, sociālie pakalpojumi un veselības aprūpe,  uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējas un citas tēmas.

Nodarbības notiek ne tikai biedrības telpās Lāčplēša ielā 75, bet arī, dodoties uz vietām, kur tēma atklājas praktiski. Piemēram, nākamajā reizē jurists Alvis Šķenders kopā ar dalībniekiem dosies uz Latvijas Universitātes Biznesa inkubatoru.

Kopumā projektā “Esam dažādi, dzīvojam Latvijā!” paredzētas divas kultūrorientācijas grupas Rīgā un divas Liepājā.
Taču tas nav viss! Būs arī Jauniešu sociālās uzņēmējdarbības darbnīca, kā arī pasākums “Lelles mūs vieno” - leļļu teātra iestudējuma tapšana, kurā piedalīsies  gan ukraiņu, gan latviešu bērnus vecumā no 7 līdz 10 gadiem. Arī šīs aktivitātes norisināsies gan Rīgā, gan Liepājā.

Projektu “Esam dažādi, dzīvojam Latvijā!” finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība “Patvērums “Drošā māja””.

Attēlā: Alvis Šķenders vada nodarbību

Attēlā: kultūrorientācijas kursu dalībnieces