lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Leļļu izrāde vieno latviešu un ukraiņu bērnus

Ievietots: 12.12.2023

  

Biedrībā “Patvērums “Drošā māja”, projektā “Esam dažādi, dzīvojam Latvijā” top leļļu teātra iestudējumi, kuros piedalās  ukraiņu un latviešu bērnus vecumā no 7 līdz 10 gadiem.  Izrādes iestudē divas komandas,  Rīgā un Liepājā.

Rīgā iestudējuma vadību uzņēmusies ukraiņu režisore Olena Siričenko. Viņas paspārnē mazie aktieri darbojas ar pazīstamu materiālu – pasaku “Trīs sivēntiņi un vilks”.

Uzvedums top latviešu valodā. Tieši mazākajiem bērniem valodas apguve veicas raitāk un vieglāk. Izrādes iestudēšana palīdz gan sadraudzēties, gan vēl labāk runāt latviski.

Aktierim vissvarīgākais brīdis ir pirmizrāde. Tieši tāpat ir leļļu teātrī, un arī tad, ja aktieri ir bērni! Pelēkais vilks jau gatavojas pūst, cik plaušās jaudas, bet sivēntiņi stiprina savu mājiņu aizsardzību, lai nāktu pie skatītājiem 15. decembrī! Pirmizrāde notiks Rīgas 45. vidusskolas zālē, sākums plkst. 12.30. Skatīties tiek aicināts ikviens interesents, mazie ukraiņu un latviešu mākslinieki un viņu palīgi būs pateicīgi par publikas uzmanību!

Projektu “Esam dažādi, dzīvojam Latvijā!” finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība “Patvērums “Drošā māja””.

Latviešu un ukraiņu bērni gatavo leļļu teātra izrādi "Trīs sivēntiņi"