lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Liepājā notiks Informācijas centra iebraucējiem Atvērto durvju diena par nodarbinātību un uzņēmējdarbību

Ievietots: 15.01.2019

       

Lai informētu uzņēmējus par ārvalstnieku nodarbinātību, kā arī sniegtu informāciju ārvalstu pilsoņiem par nodarbinātības un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā, šā gada 22.janvārī Liepājā Informācijas centrs iebraucējiem (ICI) rīko Atvērto durvju dienu. Tajā aicināti piedalīties darba devēji, uzņēmēji, darba ņēmēji, valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvji un citi interesenti.

Norises vieta: Dārza iela 4/8, Liepāja (LIAA telpās)

Laiks: Plkst.15.45 - 18.00

Papildu informācijai: 25719118, ici.liepaja@integration.lv

Kontakti medijiem: 22026355, rasa.salina@integration.lv

Atvērto durvju dienas tēmas:

Ārvalstnieku nodarbinātība Latvijā, likuma grozījumi
Atvērtā diskusija par ārvalstnieku nodarbinātības procesiem
Atvērtā diskusija par Nodarbinātības valsts aģentūras iesaisti ārvalstnieku nodarbināšanā
LIAA Liepājas biznesa inkubatora prezentācija par atbalstu biznesa uzsākšanā
Jautājumi - atbildes

Ekspertu lomā: Informācijas centrs iebraucējiem, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Nodarbinātības valsts aģentūra, LIAA Liepājas biznesa inkubators

Laipni gaidīti!

Informācijas centrs iebraucējiem darbojas kā vienas pieturas aģentūra Rīgā un četros Latvijas reģionu centros - Daugavpilī, Jelgavā, Cēsīs un Liepājā – nodrošinot iespēju saņemt daudzpusīgu, bezmaksas atbalstu gan ārvalstu pilsoņiem, gan arī dažādu jomu pakalpojumu sniedzējiem un speciālistiem, kuri strādā ar šo mērķa grupu, tai skaitā uzņēmējus. Kopš ICI darbības uzsākšanas 2016.gada 18.maijā, kopumā Centrs konsultējis jau vairāk nekā 3 tūkstošus iebraucēju, kas ieradušies no valstīm ārpus Eiropas Savienības, piemēram, Indijas, Ukrainas, Krievijas, Ķīnas, Pakistānas, Turcijas, Azerbaidžānas, Uzbekistānas, Afganistānas, Baltkrievijas, ASV, Kazahstānas, Gruzijas. 

Informācijas centra iebraucējiem darbību Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros nodrošina un attīsta NVO „Patvērums „Drošā māja””. Centru līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līgums Nr. PMIF/12/2017/2/01.