lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Rīgā notiks Informācijas centra iebraucējiem Atvērto durvju diena par nodarbinātību un uzņēmējdarbību

Ievietots: 23.01.2019

   

Lai informētu uzņēmējus par ārvalstnieku nodarbinātību, kā arī sniegtu informāciju ārvalstu pilsoņiem par nodarbinātības un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā, šā gada 30.janvārī Rīgā Informācijas centrs iebraucējiem (ICI) rīko Atvērto durvju dienu. Tajā aicināti piedalīties darba devēji, uzņēmēji, darba ņēmēji, valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvji un citi interesenti.

Norises vieta: Lāčplēša iela 75 – 1 B, Rīga

Laiks: 11.00 - 15.00

No plkst. 11:00 – 13:00 notiks atvērtā diskusija par ārvalstnieku nodarbināšanas izaicinājumiem Latvijā, kā arī Informācijas centra iebraucējiem speciālisti iepazīstinās ar centra sniegto atbalstu uzņēmējiem un darba ņēmējiem – ārvalstniekiem.

Dienas gaitā ikvienam interesentam tiks sniegta iespēja neformālā gaisotnē klātienē satikt Informācijas centrs iebraucējiem vadības pārstāvjus, klientu konsultantus, uzdot interesējošos jautājumus, kā arī saņemt bezmaksas konsultācijas.

Papildu informācijai: 29180450, ici.riga@integration.lv

Kontakti medijiem: 22026355, rasa.salina@integration.lv

Laipni gaidīti!

Informācijas centrs iebraucējiem darbojas kā vienas pieturas aģentūra Rīgā un četros Latvijas reģionu centros - Daugavpilī, Jelgavā, Cēsīs un Liepājā – nodrošinot iespēju saņemt daudzpusīgu, bezmaksas atbalstu gan ārvalstu pilsoņiem, gan arī dažādu jomu pakalpojumu sniedzējiem un speciālistiem, kuri strādā ar šo mērķa grupu, tai skaitā uzņēmējus. Kopš ICI darbības uzsākšanas 2016.gada 18.maijā, kopumā Centrs konsultējis jau vairāk nekā 3 tūkstošus iebraucēju, kas ieradušies no valstīm ārpus Eiropas Savienības, piemēram, Indijas, Ukrainas, Krievijas, Ķīnas, Pakistānas, Turcijas, Azerbaidžānas, Uzbekistānas, Afganistānas, Baltkrievijas, ASV, Kazahstānas, Gruzijas. Vairāk informācijas www.integration.lv

Informācijas centra iebraucējiem darbību Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros nodrošina un attīsta NVO „Patvērums „Drošā māja””. Centru līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līgums Nr. PMIF/12/2017/2/01.