lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Sarunvalodas klubiņš sievietēm no Ukrainas!

Ievietots: 02.06.2023

No 2023. gada 1. marta biedrība “Patvērums “Drošā māja”” īsteno projektu „Sievietes radošuma atslēga!”

Projektā plānotās aktivitātes piedāvā latviešu sarunvalodas klubu 2 grupām un iespēju apmeklēt 4 integrācijas pasākumus, kur kopā pulcēsies Ukrainas un vietējās sabiedrības sievietes, lai veicinātu sieviešu savstarpējo sadarbību, integrāciju, veidotu jaunus kontaktus un domu apmaiņu. 

Pirmā latviešu valodas sarunvalodas kluba grupa uzsāka mācības 24.martā un palikušas vēl 3 tikšanās reizes. Studentes ir ļoti motivētas un ar prieku apmeklē katru nodarbību. Kā atzīst sarunvalodas kluba vadītāja Gunta Vīksne "Šī ir lieliska iespēja dalībniecēm runāt par sev aktuālajām tēmām, diskutēt un mums ir iespēja savstarpēji apmainīties ar aktuālāko informāciju."

Ar 12.jūniju tiek plānots uzsākt jau nākošo sarunvalodas grupu. Sarunvalodas klubs notiks divas reizes nedēļā - pirmdienās un trešdienās 16:30 - 18:00. Kopā plānotas 19 tikšanās reizes.

Pieteikšanās sarunvalodas klubam pa telefonu 26541417, vai e-pastu: sarunvaloda2@gmail.com

Projekts „Sievietes radošuma atslēga!” tiek realizēts laikā no 1. marta līdz 15. novembrim, tas līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.