lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Sievietes un bērni pasaku namiņā

Ievietots: 07.06.2023

Rīgā ir vieta, kur gan lielie, gan mazie jūtas kā pasaku namiņā. Tā ir studija “Forest of Dreams”. Nesen studijas saimniece Lauma aicināja pie sevis sievietes-bēgles, kuras šobrīd dzīvo Latvijā. Līdzi nāca arī bērni, jo tā ir lieliska iespēja gan pabūt kopā, gan atpūsties, gan aizrautīgi darboties.

Sievietes iepazinās un risināja sarunas, gatavojot cepumus-riekstiņus. Vairākas atcerējās, ka tādus jau cepušas bērnībā, kopā ar vecmāmiņu. Taču arī tās, kas nekad šos cepumus nebija gatavojušas, viegli apguva vienkāršo, teju meditatīvo prasmi, vienlaikus iepazīstoties cita ar citu un risinot sarunas.

Savukārt bērni aizrautīgi darbojās visu viesošanās laiku. Te bija gan bumbiņu baseins, gan rotaļu virtuve, gan daudz, daudz citu interesantu nodarbju un lietu.

Mazos palīdzēja pieskatīt Gunta no “Patvēruma “Drošās mājas”” un Anna no ANO Bēgļu aģentūras. Iespēja palīdzēt sagādāja tikpat lielu prieku, kā bērnu mammām – atelpas brīdis!

Ko mēs vēl varētu darīt kopā? Tāds jautājums izskanēja tikšanās beigās. Turpināsim darboties, lai sniegtu sievietēm un bērniem prieku un atpūtu nebūt ne vienkāršajā dzīvē, kas ir bēgļiem un patvēruma meklētājiem.

Tikšanās foto aicinām aplūkot fotogalerijā.

Projekts "Palīdzība un integrācijas pasākumi sievietēm - bēglēm Latvijā" tiek īstenots sadarbībā ar ANO Bēgļu aģentūru (UNHCR).

Sievietes-bēgles ciemojas studijā "Forest of Dreams"