lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Šodien Dublinas lidostā - akcija pret cilvēku tirdzniecību!

Ievietots: 13.12.2012

Šodien, 14. decembrī, Īrijā, Dublinas Starptautiskajā lidostā notiks informatīva kampaņa pret cilvēku tirdzniecību. Tās laikā lidostā ieradušos Latvijas iedzīvotājus informēs par tādām cilvēku tirdzniecības formām kā fiktīvas laulības un piespiedu darbs. Aktivitātēs piedalās biedrība "Patvērums "Drošā māja"", Īrijas latviešu nacionālā padome. Informēšanu atbalsta Latvijas vēstniecība Īrijā un Rīgas domes Labklājības departaments.  Projekta "Pārdota brīvība" ietvaros, aktivitāti Dublinas lidostā atbalsta Philip Morris International

Aktivitātes tika uzsāktas jau vakardien, kad tika sagaidīts tiešais reiss no Latvijas. Pasažieri, kuri ar aviokompānijas Ryanair tiešo reisu no Rīgas ierodas Dublinā, tiek uzrunāti, kā arī tiek dalīti informatīvie bukleti, kurā norādīta kontaktinformācija, kur vērsties gadījumā, ja uzrunātā cilvēka redzeslokā nonāk acīmredzams fiktīvo laulību gadījums, kurā iesaistīts Latvijas pilsonis.

Lai brīdinātu iedzīvotājus par cilvēku tirdzniecības iespējamajiem riskiem, 2012. gada augustā, biedrība „Patvērums „Drošā māja”” sadarbībā ar Philip Morris International un EuroAWK uzsāka informatīvo kampaņu „Pārdota brīvība”, kuras ietvaros sabiedrība tiek uzrunāta ar vides reklāmas palīdzību piecās Latvijas lielākajās pilsētās - Rīgā, Rēzeknē, Valmierā, Liepājā un Daugavpilī. Projekta mērķis ir mazināt arvien pieaugošo cilvēku tirdzniecību un sniegt konsultācijas iedzīvotājiem par cilvēku tirdzniecības riskiem, iesaistot jautājuma risināšanā arī vairākas pašvaldības.

Informāciju ievietoja:

Rasa Saliņa

Konsultante un praktiķe sabiedrisko attiecību jautājumos

(+371) 22026355

rasa.salina@gmail.com