lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Starptautiskā konferencē izvērtē projekta rezultātus

Ievietots: 05.12.2023

      

Kopš 2022. gada biedrība "Patvērums "Drošā māja"" īsteno projektu  “NET-WORKS to ensure the long-term integration of Third-Country Nationals Survivors of Trafficking (SOT) promoting job opportunities and work-life balance measures”.  Projekta aktivitātes vērstas uz palīdzību cilvēku tirdzniecības upuriem, kā arī veicot dažādas izglītojošas aktivitātes.

2023. gada 30. novembrī projekta partneri organizēja noslēguma konferenci. Konferences tēma: "Integrēti, nevis neredzami. Iespējas un izaicinājumi to cilvēku integrācijai, kuri izdzīvojuši cilvēku tirdzniecības gadījumos”

Uzklausot starptautiskos ekspertus, biedrības speciālistes Gunta Vīksne un Ilze Norvaiša  guva jaunas atziņas darbam ar cilvēku tirdzniecības upuriem.

Projektā sagatavotie materiāli palīdzēs darbā ar cilvēku tirdzniecības upuriem ne tikai “Patvērumam “Drošā māja””, bet plašam speciālistu lokam – policistiem, sociālajiem darbiniekiem, likumdevējiem un citiem.

Materiāls, kas piedāvā zināšanas un rīkus, kā sniegt palīdzību cilvēku tirdzniecības upuriem: spied šeit.

“WHAT WORKS” (“Lietas, kas strādā”) – ziņojumi par situāciju Itālijā, Latvijā, Spānijā un Vācijā: spied šeit.

Video “Integrēts, bet ne neredzams”. Vienkāršas, dzīvas sarunas  veidā informācija par tiesībām un pienākumiem, kas ir būtiski, dzīvojot Eiropā:

https://youtu.be/8JjOyypUhxE?si=jSU6K30TmIxqNXQe

Projekts  “NET-WORKS to ensure the long-term integration of Third-Country Nationals Survivors of Trafficking (SOT) promoting job opportunities and work-life balance measures” tiek finansēts no ES Patvēruma, Migrācijas un Integrācijas fonda (AMIF).