lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Startē buddy apmācības Rīgā un Liepājā

Ievietots: 12.03.2024

Rīgā un Liepājā aktīvi noritējušas buddy apmācības. Buddy – tā mēdz dēvēt atbalsta personu, kas palīdz iebraucējiem adaptēties jaunajā mītnes zemē. Projektā “Cilvēks paliek cilvēks” apmācības organizētas, lai iedotu vairāk specifisku zināšanu un prasmju tiem, kas grib palīdzēt kara bēgļiem no Ukrainas.

Rīgā apmācības sadalītas vairākos posmos, tās turpināsies vairākus mēnešus. Nākamā nodarbība 23. martā, plkst. 13.00–15.00 Ja jūti, ka vēlies pievienoties, tas vēl ir iespējams. Sazinies ar grupu koordinatoru pa tālruni +371 25745445

Savukārt apmācības Liepājā noritēja ļoti intensīvi, visu nedēļas nogali, apgūstot vairākas tēmas: komunikāciju un ētiku, konfidencialitāti, kultūru atšķirības. Ļoti liels ieguvums grupai bija tas, ka piedalījās arī ukrainietes. Viņas stāstīja, kā lietas izskatās no bēgļu puses, tādējādi  palīdzot labāk izprast vairākas analizētās situācijas. Kopumā atsauksme bija šāda – motivējoši, atbalstoši, dziļi, ar humoru. Viss par to, kādiem jābūt patiesiem buddy!

Atbalsta personu mācības ir viens no pasākumiem projektā “Cilvēks paliek cilvēks”, kuru biedrība “Patvērums “Drošā māja”” īsteno ar ASV Valsts departamenta finansiālu atbalstu.

Buddy apmācības Liepājā un Rīgā