lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Taps video jauniešiem par cilvēku tirdzniecības riskiem

Ievietots: 16.06.2023

            

Biedrībā “Patvērums “Drošā māja”” 15. jūnijā tikās projekta "Izglītošana un informēšana kā cilvēku tirdzniecības novēršanas rīki!" komanda. Noritēja darbs pie scenārija video klipam, kas brīdinās jauniešus no nokļūšanas cilvēku tirdzniecības tīklos.

Lai uzrunātu jauniešus viņiem saprotamā valodā, projektā piedalās TikTok vidē populārā latviešu influencere Barbara Dzelme. Tieši TikTok arī būs tā sociālā platforma, kurā gatavais video tiks izvietots un popularizēts.

Projekta ietvaros komanda  ir arī klātienē  devusies pie  jauniešiem 6 Latvijas skolās, rudenī būs vēl 4 skolu apmeklējumi. Šajās tikšanās reizēs tiek interaktīvi izspēlēts stāsts par meiteni Dārtu, kas piekrīt vilinošam, bet aizdomīgam darba piedāvājumam. Šovasar Dārtas stāstu “Patvērums “Drošā māja”” prezentēja arī sarunu festivāla “Lampa” apmeklētājiem, un, kā šodien lēma komanda, tas, visticamāk, būs arī topošā video klipa pamatā.

Projektu "Izglītošana un informēšana kā cilvēku tirdzniecības novēršanas rīki!"  finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.