lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

Uzsākts projekts imigrantu biznesa atbalstam

Ievietots: 05.06.2019

Biedrība "Patvērums "Drošā māja"" sadarbībā ar sadarbības partneriem no sešām valstīm - Horvātijas, Bulgārijas, Lietuvas, Grieķijas, Norvēģijas un Islandes - uzsākusi īstenot projektu "Migrantu talantu dārzs".

Tā mērķis ir iesaistīt biznesa veidošanā imigrantus vecumā no 15 līdz 29 gadiem, tai skaitā sniegt šai mērķa grupai atbalstu, zināšanas par valsts likumiem, nosacījumiem veidojot savu biznesu. Plānots, ka projekta rezultātā tiks izveidota e-platforma biznesa atbalstam, kurā būs nodrošinātas tiešsaistes iespējas dalībai treniņprogrammā, un informācija par katras projekta dalībvalsts normatīvo bāzi biznesa uzsākšanai, kā arī tiks izveidoti  biznesa inkubatori imigrantiem katrā no minētajām projekta dalībvalstīm. 

“Patvērums “Drošā māja”” kā sadarbības partnera loma būs dalība tiešsaistes apmācības sistēmas izveidē, biznesa ekspertu apmācībā, biznesa inkubatora izveidē. 

Lai apspriestu imigrantu biznesa iespējas Eiropā, no šā gada 28.-29.maijam Lietuvā notika projekta "Migrantu talantu dārzs" partneru tikšanās. Savukārt 30.-31.maijā Latvijā, biedrībā "Patvērums "Drošā māja"", notika projekta partneru studiju vizīte. 

Projekta "Migrantu talantu dārzs" (Nr. 2017-1-186) īstenošanas laiks ir 01.10.2018. - 30.09.2022. 

The project is funded by Iceland, Liechtenstein and Norway through the EEA and Norway Grants Fund for Youth Employment.