Konsultācijas Rīgā
+371 25565098 (I-V 9:00-17:00)
+371 28612120 (I-V 9:00-17:00)

+371 67898343 (I-V 9:00-20:00)
Skype: PatverumsDM
Lāčplēša iela 75 - 1 B, Rīga
Konsultācijas reģionos
Latgale
+371 25723222
Kurzeme
+371 25719118
Vidzeme
+371 25719266
Zemgale
+371 25719588

29.jūnijā - Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas projekta noslēguma pasākums!

Ievietots: 15.06.2015

Biedrība „Patvērums „Drošā māja”” komanda aicina piedalīties projekta „Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3” noslēguma pasākumā, kas notiks 2015. gada 29. jūnijā plkst. 13.00, NVO namā*, Laimdotas ielā 42, Rīgā. Pasākuma ietvaros tiks prezentēti projekta sasniegtie rezultāti un turpmākās ieceres. Notikumu aicināti apmeklēt projekta īstenotāji, finansētāji, sadarbības partneri un projekta mērķa auditorija.

Jau kopš 2014. gada 28. novembra organizācija „Patvērums „Drošā māja””, piesaistot sadarbības partneri biedrību „Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS”,  īsteno  atbalsta projektu „Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3”, kura mērķis ir attīstīt un pilnveidot daudzpusīgas un Trešo valstu valstspiederīgajiem pieejamas atbalsta, adaptācijas un integrācijas iespējas, kā arī paaugstināt mērķa grupas motivāciju līdzdalībai sabiedrības procesos. Projekts noslēgsies 2015. gada 30. jūnijā.

Lūgums apstiprināt savu dalību līdz 25.jūnija plkst. 14:00, rakstot uz e-pastu rasa.salina@gmail.com vai, zvanot uz tālruni 29145314.

Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība. Projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3" īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem. Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. 

Latviešu valodas nodarbība 8.jūnijs | Patvērums Drošā Māja
Latviešu valodas nodarbība, 8.jūnijs
Mūzikas vakars 14.05. | Patvērums Drošā Māja
Mūzikas vakars, 14.05.
Brīvprātīgo apmācības 25.aprīlis | Patvērums Drošā Māja
Brīvprātīgo apmācības, 25.aprīlis
Spēļu vakars 30.04. | Patvērums Drošā Māja
Spēļu vakars, 30.04.
Vakariņas sveču gaismā 16.04. | Patvērums Drošā Māja
Vakariņas sveču gaismā, 16.04.
Ekskursija uz Rundāles pili | Patvērums Drošā Māja
Ekskursija uz Rundāles pili
Radošā nodarbība 22.04. | Patvērums Drošā Māja
Radošā nodarbība, 22.04.
Radošās darbnīcas nodarbība Stopiņos | Patvērums Drošā Māja
Radošās darbnīcas nodarbība Stopiņos
Apmācības Brīvprātīgā darba ABC | Patvērums Drošā Māja
Apmācības "Brīvprātīgā darba ABC"
Brīvprātīgais prezentē Tadžikistānu | Patvērums Drošā Māja
Brīvprātīgais prezentē Tadžikistānu
Radošās darbnīcas nodarbība Alūksnē | Patvērums Drošā Māja
Radošās darbnīcas nodarbība Alūksnē
Gaismas pils apmeklējums 13.02. | Patvērums Drošā Māja
Gaismas pils apmeklējums, 13.02.
Dalība Alūksnes jubilejas jostas darināšanā | Patvērums Drošā Māja
Dalība Alūksnes jubilejas jostas darināšanā
Nodarbība klubiņā Viens otram 14.01. | Patvērums Drošā Māja
Nodarbība klubiņā "Viens otram", 14.01.
Pirmā latviešu valodas nodarbība 13.01. | Patvērums Drošā Māja
Pirmā latviešu valodas nodarbība, 13.01.
Sižetu cikls "Uzzini, kur uzzināt" - 1

Pirmais no astoņiem sižetiem ciklā "Uzzini, kur uzzināt!", kuru mērķis ir veicināt sabiedrības līdzdalību integrācijas procesā, kā arī informēt Trešo valstu valstspiederīgos par tiem piedāvātajiem integrācijas instrumentiem. Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība. Projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3" īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem. Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība "Patvērums "Drošā māja"". 14.01.2014.

Sižetu cikls "Uzzini, kur uzzināt" - 2

Tēma: Veselība. Otrais no astoņiem sižetiem ciklā "Uzzini, kur uzzināt!", kuru mērķis ir veicināt sabiedrības līdzdalību integrācijas procesā, kā arī informēt Trešo valstu valstspiederīgos par tiem piedāvātajiem integrācijas instrumentiem. Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība. Projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3" īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem. Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība "Patvērums "Drošā māja"". 05.03.2015.

Sižetu cikls "Uzzini, kur uzzināt" - 3

Tēma: Izglītība. Trešais no astoņiem sižetiem ciklā "Uzzini, kur uzzināt!", kuru mērķis ir veicināt sabiedrības līdzdalību integrācijas procesā, kā arī informēt Trešo valstu valstspiederīgos par tiem piedāvātajiem integrācijas instrumentiem. Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība. Projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3" īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem. Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība "Patvērums "Drošā māja"". 05.03.2015.

Sižetu cikls "Uzzini, kur uzzināt" - 4

Tēma: Nodarbinātība. Ceturtais no astoņiem sižetiem ciklā "Uzzini, kur uzzināt!", kuru mērķis ir veicināt sabiedrības līdzdalību integrācijas procesā, kā arī informēt Trešo valstu valstspiederīgos par tiem piedāvātajiem integrācijas instrumentiem. Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība. Projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3" īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem. Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība "Patvērums "Drošā māja"". 16.03.2015.

Sižetu cikls "Uzzini, kur uzzināt" - 5

Tēma: Mājoklis. Sociālās garantijas. Piektais no astoņiem sižetiem ciklā "Uzzini, kur uzzināt!", kuru mērķis ir veicināt sabiedrības līdzdalību integrācijas procesā, kā arī informēt Trešo valstu valstspiederīgos par tiem piedāvātajiem integrācijas instrumentiem. Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība. Projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3" īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem. Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība "Patvērums "Drošā māja"". 23.03.2015.

Sižetu cikls "Uzzini, kur uzzināt" - 6

Tēma: Pilsoniskā un politiskā līdzdalība. Sestais no astoņiem sižetiem ciklā "Uzzini, kur uzzināt!", kuru mērķis ir veicināt sabiedrības līdzdalību integrācijas procesā, kā arī informēt Trešo valstu valstspiederīgos par tiem piedāvātajiem integrācijas instrumentiem. Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība. Projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3" īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem. Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība "Patvērums "Drošā māja"". 05.03.2015.

Sižetu cikls "Uzzini, kur uzzināt" - 7

Tēma: Latviešu valodas apguve. Septītais no astoņiem sižetiem ciklā "Uzzini, kur uzzināt!", kuru mērķis ir veicināt sabiedrības līdzdalību integrācijas procesā, kā arī informēt Trešo valstu valstspiederīgos par tiem piedāvātajiem integrācijas instrumentiem. Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība. Projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3" īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem. Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība "Patvērums "Drošā māja"". 05.03.2015.

Video par projektu "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3"

Amatiervideo, ko izveidojuši paši projekta dalībnieki! Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība. Projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3" īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem. Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība "Patvērums "Drošā māja"". 27.05.2015.

Integrācija caur latviešu kultūras iepazīšanu - ekskursija

Amatiervideo, ko izveidojuši paši projekta dalībnieki! Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība. Projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3" īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem. Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība "Patvērums "Drošā māja"".

Latviešu valodu var apgūt arī radoši

Amatiervideo, ko izveidojuši paši projekta dalībnieki! Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība. Projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3" īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem. Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība "Patvērums "Drošā māja"".